Sólo pro Free Fall

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Pepa a Laura Free Fall.JPG
O tom, že Slovácko je líhní úspěšných kapel není pochyb a potvrzuje to i profil party, která sice zatím zpívá pouze anglicky, ale její fanoušci jí rozumí. 

Kapela FREE FALL vznikla na podzim roku 1995. Tehdy byli tři: Tonda (kytara), Tomáš (bicí) a Pavel (kytara). Hráli něco jako metal a jelikož nikdo z nich nebyl nadán pěveckým talentem a také díky tomu, že od začátku vycházeli ze dvou kytar, se poohlíželi po dalších členech - baskytara , zpěv, resp. dva v jednom. To se podařilo a na doporučení přibrali Ibého (Honza). Byl to zpěv s basou dohromady a tak byli kompletní.

Tolik citace archívního textu z webu Free Fall. Jaká je současnost u této úspěšné kapely z Uherského Hradiště se dozvíte z rozhovoru, který s Pepou Marečkem (bicí) a Laurou Martiškovou (zpěv) natočil Vašek Řepa. Stalo se tak v pátek 15. října 2010 těsně před startem koncertní šňůry k novému albu "Double Meanings".

Poslechněte si: jaká byla dosavadní cesta ze zkušebny až na věhlasná pódia (Masters Of Rock a další), co si kapela Anihilator půjčovala od Free Fall a jiné zajímavosti ze života, včetně podrobností o aktuálním albu "Double Meanings".

Kde se vzala kapela Free Fall a co se za dobu existence podařilo
Diskografie kapely a podrobnosti o novém albu Double Meanings
Ještě o Double Meanings i o chystaném DVD

FREE FALL složení:
Jindra Hráček (baskytara, zpěv), Laura Martišková (zpěv), Aleš "Lenny" Lenhart (kytara), Aleš Vávra (kytara), Pepa "Pepuška" Mareček (bicí), Daník Prajs (klávesy).
 
Free Fall oficiální web
Free Fall Bandzone profil
Free Fall MySpace
Free Fall Freemusic
Free Fall Facebook

Amphetamine "Double Meanings" (2010)

Reality "Garden Of Depression" (2007)